دوربین

دوربین ۲۰ مگاپیکسلی با هوش‌مصنوعی
دوربین دوگانه با هوش‌مصنوعی عکس‌هایی تا رزولوشن ۲۰مگاپیکسل ثبت می‌کند.هوش‌مصنوعی می‌تواند در صحنه‌های مختلف ۲۲ دسته مختلف از اشیاء‌ و ۵۰۰ سناریو متفاوت را در لحظه تشخیص دهد.افکت زیبایی هوش مصنوعی می‌تواند براساس طبقه‌بندی اشیاء تصاویر روتوش و بهینه کند.دوربین اصلی Honor 8x از یک لنز 20 مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.8 استفاده کرده و از فوکوس خودکار تشخیص فاز هم برخوردار بوده و یک لنز 2 مگاپیکسلی مخصوص ثبت عمق آن را همراهی می کند. دوربین سلفی آن که در برخی از بازارها به نام Honor View 10 Lite شناخته می شود یک لنز 16 مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.0 و فاصله کانونی واید 26 میلی متری است. ضبط ویدئو با رزولوشن 1080 پیکسل و سرعت 60 فریم بر ثانیه انجام می گیرد و ضبط ویدئو 4K وجود ندارد.
میزان ثبت جزئیات این دوربین 20 مگاپیکسلی در حضور روشنایی کامل، عالی بوده و روشنایی عکس های گرفته شده متعادل است. پردازش Honor 8X برخی اوقات رنگ ها را بیش از حد اشباع نشان می دهد. عکس ها رنگ های شارپ و سرزنده ای داشته از این رو برای شبکه های اجتماعی عالی هستند. یکی از نقاط برجسته فروش این میان رده هوآوی قابلیت های هوش مصنوعی آن است. آنر 8 ایکس 22 سناریو مختلف را تشخیص داده که در آنها امکان اعمال نور دهی سفارشی و یا اصلاح رنگ ها فراهم شده است.
از حالت عکاسی در شب لذت ببرید
از طریق نوردهی طولانی و پیشتیبانی از یادگیری ماشین براساس لرزش‌گیر چند فریمه، مشکل عکاسی با دست‌های لرزان را رفع کنید.
سوپر اسلوموشن، برای ثبت واکنش‌های سریع
ویدئوهای کوتاه می‌توانند در حالت اسلو-موشن 16X گرفته شوند (۴۸۰ فریم بر ثانیه).هر دو حالت اتوماتیک و دستی موجود است.
عکاسی ورزشی با هوش‌مصنوعی، ثبت لحظات تاریخی
با کاهش سرعت شاتر و حسگر حرکتی، عکاسی ورزشی با هوش‌مصنوعی بهترین عکس‌های اکشن را ثبت می‌کند.
سلفی‌های با کیفیت، با دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی
با کمک ISO ارتقایافته، پشتیبانی از نور تلفیقی ۴ در ۱ و پردازشگر چند-فریمه تصاویر می‌توان سلفی‌هایی باکیفیت و زیبا با افکت‌های بوکه ثبت کرد.