گوشی موبایل انرجایزر  POWERMAX MOBILE  Energizer E11

باتری

ENERGY E11، موبایلی کوچک و سبک است که مجهز به باتری 1800 میلی آمپر ساعت است. با این باتری شگفت انگیز می توانید ساعت ها، بدون توقف با گوشی همراه خود کار کنید. این محصوص شرکت انرجایزر مناسب سفر است زیرا با هر بار شارژ گوشی می توانید 12 ساعت پیوسته تماس تلفنی داشته باشید و موبایل 10 روز در مد استندبای روشن بماند.

چراغ قوه

از دیگر امکانات این محصول شرکت «انرجایزر»، چراغ قوه آن است. استفاده از چراغ قوه گوشی هرگز آسان نبوده است زیرا خیلی طول می کشد تا دکمه ی مربوط به آن را پیدا کنیم. اما، در ENERGY E11 دکمه ی وسط صفحه کلید چراغ قوه را روشن می کند و در هر لحظه ای از شبانه روز می توانید از نور آن استفاده کنید. با این امکان، شما دارای یک چراغ قوه ی واقعی جیبی هستید.

دوربین

این گوشی انرجایزر مجهز به دو دوربین VGA است، یکی در جلو و دیگری در پشت که می توانید لحظات خاص را از هر زاویه ای ثبت کنید.

لرزش بدون صدا

زمانیکه می خواهید آلارم ها و پیام ها را در سکوت دریافت کنید، این مد لرزش را انتخاب کنید.

دو سیم کارت

ENERGY E11 دارای دو سیم کارت و یک اس دی کارت تا ظرفیت 16 گیگابایت است. با این قابلیت، شما می توانید حافظه ی ذخیره سازی تلفن خود را افزایش دهید و همزمان دو خط جدا روی تلفن همراه داشته باشید. سیم کارت از نوع مینی است.

وزن

ENERGY E11 به راحتی در جیب یا کیف شما قرار می گیرد و می توانید به راحتی آن را حمل کنید. ابعاد این محصول 114x 48 x 15.9 و وزن آن 90 گرم است.

و در نهایت

اگر این مدل را با Nokia 130 که همرده ی انرجایزر ENERGY E11 مقایسه کنیم، مشاهده می کنید که باتری گوشی نوکیا ضعیف تر (حدود 1020 میلی آمپر ساعت) است و تنها دارای یک دوربین اصلی است. اندازه ی دو گوشی تقریبا یکسان است و هر دو از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند.