پرينتر ليزری اچ پی مدل LaserJet Pro M26a


پرینتر سه کاره‌ی اچ‌پی مدل «Laserjet Pro MFP M26a» با ابعاد 420x266x254 میلی‌متری، 8 کیلوگرم وزن و تکنولوژی چاپ لیزری و تک‌رنگ، برای مصارف اداری و خانگی مناسب است. مطمئنا این طراحی کوچک برای افرادی که محل کار کوچکی دارند نعمت بزرگی محسوب می‌شود چون بیشتر پرینترهای چندکاره برای مصارف اداری ابعاد بزرگ‌تری دارند. این ویژگی ها برای این ماشین 3 کاره یک امتیاز ویژه محسوب می شود.

متاسفانه این دستگاه از شبکه بی‌سیم پشتیبانی نمی‌کند؛ اتصال در پرینتر  MFP M26a فقط از طریق کابل USB 2.0 انجام می‌شود . طراحان بر روی این دستگاه یک صفحه ‌نمایش LCD کوچک برای کنترل و تنظیم عملکرد های دستگاه تعبیه کرده اند و در پایین آن دکمه هایی جهت اعمال تنظیمات و ... قرار داده اند، دکمه پاور برای روشن کردن دستگاه نیز در لبه سمت راست دستگاه قرار دارد. پرینتر سه‌کاره M26a برای کاهش مصرف انرژی از فناوری HP Auto On/Off بهره می‌برد (تکنولوژی خاموش‌/روشن شدن خودکار برای صرفه‌جویی در انرژی)، یعنی هنگامی که شما در حال کارکردن با دستگاه نیستید، این پرینتر به‌طور خودکار خاموش و هنگام ارسال فایلی از کامپیوتر روشن می‌شود و شروع به کار می‌کند.

M26a با سینی کاغذ با ظرفیت 150 برگ ، می‌تواند تا 18 برگ در دقیقه را پرینت بگیرد. پرینتر و کپی این ماشین اداری از رزولوشن بالایی برخوردار هستند ، که باعث می شود متون و تصاویر نهایی کاملاً با واضح کامل و بدون هیچ گونه نقصی انجام پذیرد. توان کاری M26a تا 5000 برگ در ماه می باشد ، البته تعداد چاپ توصیه‌شده 1000 برگ است. ظرفیت کپی این دستگاه 99 برگ می باشد و شما می توانید به طور دلخواه بزرگنمایی تصاویر را از 25 تا 400 درصد تغییر دهید.
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M26a با کاربری 3 کاره ی خود از جمله پرینت ، اسکن ، فتوکپی  که دارد و در مقایسه با رقیبان خود از قیمت معقولی برخوردار است و مناسب کسانی است که دارای بودجه ی محدودی هستند. ازنظر کیفیت ساخت و عملکرد تحسین‌برانگیز است و می‌تواند در یک اداره با حجم کاری متوسط تمامی نیازهای شما را برطرف سازد. در مجموع این پرینتر یک مجموعه‌ی کار‌آمد است و برای مصارف مختلف اداری و خانگی گزینه مناسبی بشمار می‌رود.