پرينتر ليزری اچ پی مدل LaserJet Pro M402n


پرینتر لیزری‌ HP M402n یکی از مدل‌های پر سرعت و پر قدرت میان‌رده‌ای این شرکت است که برای مصارف شخصی سنگین یا مصارف متوسط اداری طراحی شده است. این دستگاه از کاغذهایی تا حداکثر سایز A4 پشتیبانی میکند؛ توجه داشته باشید که پرینتر فوق با توان کاری بالای خود برای مصارف شخصی سبک و روزمره مناسب نیست و می‌توانید برای این اهداف پرینتری ارزان‌تر تهیه کنید. شما میتوانید با استفاده از این پرینتر از انواع کاغذ مانند Paper (plain, EcoFFICIENT, light, heavy, bond, coloured, letterhead, preprinted, prepunched, recycled, rough), envelopes, labels, transparencies استفاده کنید همچنین در سینی های مختلف این دستگاه میتوانید از سایز های مختلف کاغذها استفاده کنید.

همان‌گونه که می‌دانید پرینترهای لیزری به‌ویژه مدل‌های سیاه‌وسفید برای چاپ متن طراحی‌ شده‌اند و در این زمینه‌ سرعت خوبی را ارائه می‌دهند؛ پرینتر‌ M402n‌ سرعتی برابر با 38 صفحه در دقیقه را برای چاپ متن بر طبق استاندارد‌ ISO/IEC 24734‌ ارائه می‌دهد که در مقایسه با مدل‌های مشابه از برندهای رقیب میزان بسیار خوبی است، می‌توان این مدل را در دسته‌ی مدل‌های پرسرعت قرار داد و قادر است با کیفیت 1200*1200 DPI امور چاپی شما را انجام دهد. کارتریج مورد نیاز این پرینتر HP 26A است و میتواند امور چاپی سیاه و سفید شمارا تا 3100 صفحه انجام دهد.

این پرینتر به یک نمایشگر 2 خطی با نور پس زمینه از نوع LCD مجهز شده است که کارایی دستگاه را افزایش داده و استفاده از آن را تسهیل می‌کند، همچنین برای اتصال به کامپیوتر میتوان به USB 2.0 و Ethernet اشاره کرد.
پرینتر لیزری اچ پی M402n از جمله محصولات قدرتمند این شرکت است که برای مصارف سنگین خانگی و اداری طراحی شده است، این محصول به دلیل سرعت و کیفیت بالایی که دارد همیشه مصرف کنندگان خانگی و اداری را از خود راضی نگه داشته است.

- تغذیه خودکار
- قابلیت آماده سازی و شروع چاپ در کمترین زمان ممکن
- ابعاد کوچک برای سازگاری بیشتر با محیط های با فضای محدود
- دسترسی و به اشتراک گذاری سریع منابع از طریق پورت Ethernet
- بهره گیری از سیستم هوشمند برای خاموش/روشن شدن خودکار پرینتر و کاهش میزان مصرف انرژی
- استفاده از کارتریج های اصلی شرکت HP با قابلیت JetIntelligence به منظور ارائه کیفیت چاپ عالی
- دسترسی سریع به تنظیمات و مدیریت آسان تجهیزات با استفاده از امکانات متنوع مدیریتی از قبیل HP Web Jetadmin