پرينتر ليزری اچ پی مدل LaserJet Pro M12w

دستگاه LaserJet Pro M12w ساخت شرکت HP با ابعاد 400x298x250 میلی متر و وزن 5.2 کیلوگرم یکی از مدل‌های پایین رده‌ی این شرکت در دسته‌ی پرینترهای لیزری و سیاه‌و‌سفید است، اکنون جزو محبوب ترین پرینترهای بازار است و با داشتن ظاهر شیک و ابعاد بسیار کوچک مناسب استفاده در هر خانه و شرکت های کوچک می باشد. که سرعت و کیفیت خوبی در زمینه چاپ متون ارائه می‌دهند.

در پرینتر سرعت بسیار مهم است و فقط کیفیت حرف اول را نمی‌زند سرعت چاپ پرینتر اچ پی لیزری پرو ام 12w برابر 19 صفحه در دقیقه است که برای یک چاپگر با این قیمت سرعت خیلی خوبی است. شما می‌توانید تا 150 برگ را در سینی کاغذ این پرینتر قرار دهید. وضوح چاپ این پرینتر برابر 600x600x2 نقطه در هر اینچ مربع است و چاپ نخستین برگ با این پرینتر تنها 8.9 ثانیه طول خواهد کشید.

کیفیت در کنار، صرفه‌جوبی در مصرف انرژی، از مباحثی به‌شمار می‌رود که دنیای امروز را بیش‌ازپیش به خود درگیر کرده است. شرکت اچ‌پی به‌ منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی پرینترهای خود، فناوری‌ای به کار برده است که دستگاه را در مواقع بی‌کاری، به حالت خاموش می‌برد و در صورت ارسال دستور و انجام پرینت از این حالت خارج می‌شود. این فناوری آماده‌به‌کار تأثیر بسزایی در کاهش مصرف انرژی محل کار یا منزل شما خواهد داشت.
پرینتر LaserJet Pro M12w به درگاه استاندارد USB و همچنین درگاه شبکه مجهز شده است. این مدل دارای اتصال بی‌سیم است و کاربران برای چاپ اسناد، می توانند مستقیما از طریق اتصال وای فای فایل های خود را به پرینتر انتقال و از آن طریق چاپ کنند.