پرينتر ليزری اچ پی مدل LaserJet Pro M102w


دستگاه LaserJet Pro M102w ساخت شرکت HP با ابعاد 190x247x364 میلی متر و وزن 4.7 کیلوگرم که یکی از مدل‌های پایین رده‌ی این شرکت در دسته‌ی پرینترهای لیزری و سیاه‌و‌سفید است، اکنون جزو محبوب ترین پرینترهای بازار است و با داشتن ظاهر شیک و ابعاد بسیار کوچک مناسب استفاده در هر خانه و شرکت های کوچک می باشد. که سرعت و کیفیت خوبی در زمینه چاپ متون ارائه می‌دهند.

در پرینتر سرعت بسیار مهم است و فقط کیفیت حرف اول را نمی‌زند. سرعت چاپ پرینتر اچ پی لیزری پرو ام 102w برابر 22 صفحه در دقیقه است که برای یک چاپگر با این قیمت سرعت خیلی خوبی است. شما می‌توانید تا 150 برگ را در سینی کاغذ این پرینتر قرار دهید. وضوح چاپ این پرینتر برابر 600x600x2 نقطه در هر اینچ مربع است و چاپ نخستین برگ با این پرینتر تنها 7.3 ثانیه طول خواهد کشید. پرینتر لیزری HP M102w با ویژگی های پیشرفته برای افزایش بهره وری در کارهایتان ارائه شده است. از جمله این ویژگی ها می توان به سرعت بالای چاپ، روشن و خاموش شدن خودکار، شبکه ی بی سیم، ارائه کیفیت بی نظیر در چاپ هایتان با گرافیک و وضوح بالا و طراحی فوق العاده ارائه شده است.

کیفیت در کنار، صرفه‌جوبی در مصرف انرژی، از مباحثی به‌شمار می‌رود که دنیای امروز را بیش‌ازپیش به خود درگیر کرده است. شرکت اچ‌پی به‌ منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی پرینترهای خود، فناوری‌ای به کار برده است که دستگاه را در مواقع بی‌کاری، به حالت خاموش می‌برد و در صورت ارسال دستور و انجام پرینت از این حالت خارج می‌شود. این فناوری آماده‌به‌کار تأثیر بسزایی در کاهش مصرف انرژی محل کار یا منزل شما خواهد داشت.
پرینتر LaserJet Pro M102w به درگاه استاندارد USB و همچنین درگاه شبکه مجهز شده است. این مدل دارای اتصال بی‌سیم است و کاربران برای چاپ اسناد، می توانند مستقیما از طریق اتصال وای فای فایل های خود را به پرینتر انتقال و از آن طریق چاپ کنند.. راه اندازی و شروع به کار پرینتر HP M102w بسیار ساده و سریع است. طراحی فوق العاده این چاپگر تعویض کارتریج ها را کاری بسیار ساده برای کاربران خود کرده است .