پرينتر ليزری اچ پی مدل LaserJet Pro M102a

دستگاه LaserJet Pro M102a ساخت شرکت HP با ابعاد 349x238x196 میلی متر و وزن 5.2 کیلوگرم که یکی از مدل‌های پایین رده‌ی این شرکت در دسته‌ی پرینترهای لیزری و سیاه‌و‌سفید است، اکنون جزو محبوب ترین پرینترهای بازار است و با داشتن ظاهر شیک و ابعاد بسیار کوچک مناسب استفاده در هر خانه و شرکت های کوچک می باشد. که سرعت و کیفیت خوبی در زمینه چاپ متون ارائه می‌دهند.

در پرینتر سرعت بسیار مهم است و فقط کیفیت حرف اول را نمی‌زند. سرعت چاپ پرینتر اچ پی لیزری پرو ام 102a برابر 22 صفحه در دقیقه است که برای یک چاپگر با این قیمت سرعت خیلی خوبی است. شما می‌توانید تا 150 برگ را در سینی کاغذ این پرینتر قرار دهید. وضوح چاپ این پرینتر برابر 600x600x2 نقطه در هر اینچ مربع است و چاپ نخستین برگ با این پرینتر تنها 7.3 ثانیه طول خواهد کشید. پرینتر لیزری HP M102A با ویژگی های پیشرفته برای افزایش بهره وری در کارهایتان ارائه شده است. از جمله این ویژگی ها می توان به سرعت بالای چاپ، روشن و خاموش شدن خودکار، ارائه کیفیت بی نظیر در چاپ هایتان با گرافیک و وضوح بالا و طراحی فوق العاده ارائه شده است.

کیفیت در کنار، صرفه‌جوبی در مصرف انرژی، از مباحثی به‌شمار می‌رود که دنیای امروز را بیش‌ازپیش به خود درگیر کرده است. شرکت اچ‌پی به‌ منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی پرینترهای خود، فناوری‌ای به کار برده است که دستگاه را در مواقع بی‌کاری، به حالت خاموش می‌برد و در صورت ارسال دستور و انجام پرینت از این حالت خارج می‌شود. این فناوری آماده‌به‌کار تأثیر بسزایی در کاهش مصرف انرژی محل کار یا منزل شما خواهد داشت.
پورت USB تنها درگاه ارتباطی پرینتر LaserJet Pro M102a شرکت اچ‌پی است و خبری از درگاه شبکه نیست. این مدل فاقد اتصال بی‌سیم است و کاربران برای چاپ اسناد، بایستی فایل موردنظر خود را به کامپیوتری که پرینتر وصل شده، انتقال و از آن طریق چاپ کنند. راه اندازی و شروع به کار پرینتر HP M102A بسیار ساده و سریع است. طراحی فوق العاده این چاپگر تعویض کارتریج ها را کاری بسیار ساده برای کاربران خود کرده است .